Další fotografie
Fotka produktu 45 x 30 cmFotka produktu 2Fotka produktu 3Pohled na obraz ze zadu Pověšení obrazu Dálkový ovladač

Řada DESIGN

Spotřeba řady design je od 7,2 W do 12 W (podle velikosti obrazu). U této řady je k dispozici i montážní napájení (přímé napojení 230V na vypínač světla apod.)

Řada BASIC

Spotřeba řady basic je od 2,5 W do 9 W (podle velikosti obrazu). U této řady není k dispozici i montážní napájení (přímé napojení 230V na vypínač světla apod.)

Typy napájení:

 • zásuvkové napájení
 • - klasické zapojení do zásuvky. U obrazu je 2 m dlouhý kabel který je potřeba připojit do zásuvky. Na kabelu je umístěn vypínač. Tloušťka obrazu je 3,5 cm. Zásuvkové napájení
 • montážní
 • - napojení na elektrickou sít 230V pomocí kabelu - možnost připojení na vypínač. Napájecí kabel obrazu je potřeba připojit k elektrické sítí, časté řešení je připojení již na existující vypínač světla. Pokud vypínač nemáte k dispozici, doporučujeme zakoupit verzi s regulaci světelnost - obraz půjde zapnout/vypnout pomocí ovladače a může být trvale připojen k elektrické síti bez vypínače. Tloušťka obrazu je 4,5 cm. Montážní napájení

  systém regulace svítivosti

  Tento systém umožňuje vypnutí/zapnutí a regulaci intenzity svícení pomocí dálkového ovladače. K dispozici je pro oba typy napájení, zásuvkového tak i montážního. Dostupný je pouze pro řadu DESIGN.

  obraz a tisk

  Obrazy tiskneme pomocí vysoce kvalitní tiskárny EPSON STYLUS PRO 9890. Díky tomu barevné schéma obrazu je přesné, přechody jemné a celek vypadá realisticky. Proto aby výtisky byly odolné, trvalé a odolné proti světlu nebo ozónu používáme inkousty UltraChrome K3, které mimo tyto vlastnosti nejsou pro lidi škodlivé a lze je použít v uzavřeném prostředí jako je dům či byt. Pro maximální možnou odolnost obrazů proti mechanickému poškození, záření UV a působené vlhkosti jsou všechny obrazy dodatečně lakovány vysoce kvalitním lakem, díky kterému se obraz navíc stává odporný na prach.

  Umístění na zeď

  Všechny naše LED obrazy obsahují železnou úchytku pro pověšení na zdi.

  Vodopád Plitvice

  Krásny přírodní motiv vodopádu v Plitvicích. Plitvice leží jižně od Záhřebu nedaleko hranic s Bosnou a Hercegovinou a od roku 1949 jsou národním parkem. V celém národním parku jsou desítky vodopádu, jeden z nich je zachycen na této fotografii. Doporučujeme pro milovníky chorvatské přírody a obzvlášť národních parků. Zajímavosti je, že Národní park Plitvice nabízí uspořádání svatby v nedotčené a ohrabující kulise národního parku.

  Zvolená varianta
  Doba dodání
  B
  A
  S
  I
  C
  929 Kč
  14 dnů
  1149 Kč
  14 dnů
  1599 Kč
  14 dnů
  2219 Kč
  14 dnů
  D
  E
  S
  I
  G
  N
  2119 Kč
  14 dnů
  2544 Kč
  14 dnů
  2899 Kč
  14 dnů
  2999 Kč
  14 dnů
  3699 Kč
  14 dnů
  4219 Kč
  14 dnů
  vyberte prosím rozměr obrazu
  Napájení
  zásuvkové napájení
  montážní (na vypínač)
  vyberte prosím typ napájení obrazu
  Regulace světla
  Regulace svítivosti (ovladač)
  + 390 Kč
  KS