Další fotografie
Fotka produktu 45 x 30 cmFotka produktu 2Fotka produktu 3Pohled na obraz ze zadu Pověšení obrazu Dálkový ovladač

Řada DESIGN

Spotřeba řady design je od 7,2 W do 12 W (podle velikosti obrazu). U této řady je k dispozici i montážní napájení (přímé napojení 230V)

Řada BASIC

Spotřeba řady basic je od 2,5 W do 9 W (podle velikosti obrazu). U této řady není k dispozici montážní napájení (přímé napojení 230V) a regulace svítivosti.

Typy napájení:

 • zásuvkové napájení
 • - klasické zapojení do zásuvky. U obrazu je 2 m dlouhý kabel který je potřeba připojit do zásuvky. Na kabelu je umístěn vypínač. Tloušťka obrazu je 3,5 cm. Zásuvkové napájení
 • montážní
 • - napojení na elektrickou sít 230V pomocí kabelu - možnost připojení na vypínač. Napájecí kabel obrazu je potřeba připojit k elektrické sítí, časté řešení je připojení již na existující vypínač světla. Pokud vypínač nemáte k dispozici, doporučujeme zakoupit verzi s regulaci světelnost - obraz půjde zapnout/vypnout pomocí ovladače a může být trvale připojen k elektrické síti bez vypínače. Tloušťka obrazu je 4,5 cm. Montážní napájení

  systém regulace svítivosti

  Tento systém umožňuje vypnutí/zapnutí a regulaci intenzity svícení pomocí dálkového ovladače. K dispozici je pro oba typy napájení, zásuvkového tak i montážního. Dostupný je pouze pro řadu DESIGN.

  obraz a tisk

  Obrazy tiskneme pomocí vysoce kvalitní tiskárny EPSON STYLUS PRO 9890. Díky tomu barevné schéma obrazu je přesné, přechody jemné a celek vypadá realisticky. Proto aby výtisky byly odolné, trvalé a odolné proti světlu nebo ozónu používáme inkousty UltraChrome K3, které mimo tyto vlastnosti nejsou pro lidi škodlivé a lze je použít v uzavřeném prostředí jako je dům či byt. Pro maximální možnou odolnost obrazů proti mechanickému poškození, záření UV a působené vlhkosti jsou všechny obrazy dodatečně lakovány vysoce kvalitním lakem, díky kterému se obraz navíc stává odporný na prach.

  Umístění na zeď

  Všechny naše LED obrazy obsahují železnou úchytku pro pověšení na zdi.

  Benátky

  Benátky zajisté není potřeba představovat, ale připomeneme několik základních informací. Benátky jsou jedno z nejvíce navštěvovaných turistických destinací na světe. Skládají se z více než stovky ostrůvku spojených mosty. Vznik Benátek se datuje někdy do 5. století našeho letopočtu. Benátky jsou známy svojí fascinující architekturou, velkým množstvím památek jako je Bazilika sv. Marka, kanál Grande, Náměstí sv. Marka nebo most Ponte di Rialto. Typickým dopravním prostředkem v Benátkách jsou lodě nesoucí jméno Gondoly. Které rovněž naleznete mezi našimi motivy obrazů.

  Zvolená varianta
  Doba dodání
  B
  A
  S
  I
  C
  929 Kč
  30 dnů
  862 Kč
  2 dny
  1199 Kč
  2 dny
  2219 Kč
  30 dnů
  D
  E
  S
  I
  G
  N
  2119 Kč
  30 dnů
  2544 Kč
  30 dnů
  2899 Kč
  30 dnů
  2999 Kč
  30 dnů
  3699 Kč
  30 dnů
  4219 Kč
  30 dnů
  vyberte prosím rozměr obrazu
  Napájení
  vyberte prosím typ napájení obrazu
  Regulace světla
  KS