Další fotografie
Fotka produktu 45 x 30 cmFotka produktu 2Fotka produktu 3Pohled na obraz ze zadu Pověšení obrazu Dálkový ovladač

Řada DESIGN

Spotřeba řady design je od 7,2 W do 12 W (podle velikosti obrazu). U této řady je k dispozici i montážní napájení (přímé napojení 230V)

Řada BASIC

Spotřeba řady basic je od 2,5 W do 9 W (podle velikosti obrazu). U této řady není k dispozici montážní napájení (přímé napojení 230V) a regulace svítivosti.

Typy napájení:

 • zásuvkové napájení
 • Zásuvkové napájení Klasické zapojení do zásuvky. U obrazu je 2 m dlouhý kabel který je potřeba připojit do zásuvky. Na kabelu je umístěn vypínač. Tloušťka obrazu je 3,5 cm.
 • montážní
 • Montážní napájení Napojení na elektrickou sít 230V pomocí kabelu - možnost připojení na vypínač. Napájecí kabel obrazu je potřeba připojit k elektrické sítí, časté řešení je připojení již na existující vypínač světla. Pokud vypínač nemáte k dispozici, doporučujeme zakoupit verzi s regulaci světelnost - obraz půjde zapnout/vypnout pomocí ovladače a může být trvale připojen k elektrické síti bez vypínače. Tloušťka obrazu je 4,5 cm.

  systém regulace svítivosti

  Tento systém umožňuje vypnutí/zapnutí a regulaci intenzity svícení pomocí dálkového ovladače. K dispozici je pro oba typy napájení, zásuvkového tak i montážního. Dostupný je pouze pro řadu DESIGN.

  obraz a tisk

  Obrazy tiskneme pomocí vysoce kvalitní tiskárny EPSON STYLUS PRO 9890. Díky tomu barevné schéma obrazu je přesné, přechody jemné a celek vypadá realisticky. Proto aby výtisky byly odolné, trvalé a odolné proti světlu nebo ozónu používáme inkousty UltraChrome K3, které mimo tyto vlastnosti nejsou pro lidi škodlivé a lze je použít v uzavřeném prostředí jako je dům či byt. Pro maximální možnou odolnost obrazů proti mechanickému poškození, záření UV a působené vlhkosti jsou všechny obrazy dodatečně lakovány vysoce kvalitním lakem, díky kterému se obraz navíc stává odporný na prach.

  Umístění na zeď

  Všechny naše LED obrazy obsahují železnou úchytku pro pověšení na zdi.

  Káva

  Jeden z nejzajímavějších motivů! Vhodný především do kuchyně pro milovníky kávy. LED obraz kávy je skvělou a originální dekorací do moderní kuchyně. Na obrazu se nachází espresso v klasickém šálku, na pozadí rozsypané kávová zrnka. Díky této dokonalé dekoraci bude zážitek z domácího pití kávy ještě lepší. Pro provozovatele kavárny představuje tento obraz výbornou tematickou dekoraci, která odliší kavárnu od ostatních. Tento obraz doporučujeme rovněž jako dárek k příležitosti nové kuchyně, kolaudace nebo svatby.

  Zvolená varianta
  Doba dodání
  B
  A
  S
  I
  C
  1099 Kč
  7 - 14 dnů
  937 Kč
  2 dny
  1274 Kč
  2 dny
  2419 Kč
  7 - 14 dnů
  D
  E
  S
  I
  G
  N
  2319 Kč
  7 - 14 dnů
  2699 Kč
  7 - 14 dnů
  2999 Kč
  7 - 14 dnů
  3199 Kč
  7 - 14 dnů
  3899 Kč
  7 - 14 dnů
  4999 Kč
  7 - 14 dnů
  vyberte prosím rozměr obrazu
  Napájení
  vyberte prosím typ napájení obrazu
  Regulace světla
  KS
  Vše o nákupu
  Nabídka produktů
  O LED OBRAZECH
  Galerie LED obrazů LED obrazy v interiéru